Závaznost objednávek a jejich storno

ZÁVAZNOST OBJEDNÁVEK

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s obchodními podmínkami internetového obchodu Vsehomix.cz.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři. Pokud při zadávání objednávky správně vyplníte emailovou adresu, bude Vám na tuto adresu doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému obchodu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. 

STORNO OBJEDNÁVKY

Odstoupit od objednávky zboží je možno do 2 hodin od odeslání objednávky zasláním e-mailu na adresu: shop@gastroelegance.cz

U objednávky stornované po odeslání zboží na adresu zadanou zákazníkem, může prodávající - provozovatel internetového obchodu Gastroelegance.cz požadovat úhradu veškerých nákladů spojených s dopravou ke kupujícímu a zpět na sklad.

V případě zaplacení před následným stornem objednávky bude platba vrácena zpět. Od této částky budou odečteny náklady na storno poplatky ve výši 20,-Kč (poplatek za přijetí a odeslání platby). Pokud platba není do 5 dnů připsána, je objednávka automaticky stornována, zde se jedná o platby předem na účet. O zrušení objednávky jste informováni e-mailem a platba je zpět zaslána na účet kupujícího.

 

Zrušení objednávky ze strany prodejce

Prodejce si vyhrazuje právo zrušit celou objednávku nebo její část v těchto odůvodněných případech:

- zboží se již nevyrábí nebo nedodává

- změnila se výrazným způsobem cena (zde bude zakazník informován e-mailem o jiných alternativách)

 

V případě, že by taková situace nastala, Vás budeme neprodleně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, a následně se s Vámi domluvíme na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení celé objednávky, ...).

Pokud jste již za objednané zboží zálohově zaplatili převodem, budou peníze převedeny zpět na Váš účet do tří pracovních dnů.


Produkt byl přidán do srovnání produktů!